Розпочався процес розробки стратегії розвитку Галицької міської територіальної громади

Дата: 03.08.2021 13:14

Сьогодні, 3 серпня 2021 р., у Візит-центрі м.Галича відбулася зустріч робочої групи стратегічного планування, до якої увійшли представники всіх зацікавлених груп з громади, з екпертами проекту DECIDE Анастасією Лановою та Андрієм Кавунцем.

До гостей звернувся міський голова Олег Кантор: «Дозвольте мені, як голові громади і робочої групи, перш за все, подякувати Швейцарсько-українському проєкту DECIDE, партнером-учасником якого ми є, за те, що надали нашій громаді експертну підтримку у підготовці та розробці такого важливого документу. Сподіваємось, що Ви, шановні експерти, будете потужною рушійною силою та незамінними помічниками нам у розробці Стратегії розвитку Галицької громади».

Під час зустрічі відбулася презентація моделі стратегічного планування в рамках реалізації проекту DECIDE, а також обговорення складу робочої групи, етапів розробки Стратегії та Комунікаційного плану для інформаційного супроводу процесу стратегічного планування.

Наголошувалося, що розробка та обговорення Стратегії неможлива без участі громадськості. Постійний діалог із жителями дасть можливість врахувати їхні зауваження та побажання, щоб визначити пріоритетні напрямки розвитку громади.