Відбулася Всеукраїнська патріарша проща у с.Крилос

Дата: 02.08.2021 14:42

У неділю, 1 серпня, тисячі паломників, представники влади та духовенства тепло зустріли Блаженнішого Святослава (Шевчука). Глава УГКЦ освятив український прапор з нагоди 30-ліття проголошення Незалежності України. О 9:00 год. Патріарх очолив Архієрейську Божественну Літургію. Під час прощі паломників сповідали більше сотні священників Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«На Крилоській горі, присутній Бог, тут є любов. Люди прагнуть живого спілкування з Богом, одне з одним. Український народ завжди сподівався на допомогу Господа Ісуса Христа, опіку Матері Божої, і вони захищали його під час всіляких історичних подій. Коли хто не вірить, що нашій державі більше, ніж 30 років, – нехай завітає сюди, на Крилоську гору, торкнеться каміння наших давніх храмів»,сказав Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав.

По закінченні Служби Божої присутні поклонилися Чудотворній іконі Матері Божої, що знаходиться в церкві Успіння Пресвятої Богородиці, пройшли Хресною дорогою, набрали води з Княжої криниці.

Після Літургії Блаженніший Святослав відвідав Музей історії Галича (Митрополичі палати) та освятив виставку писанок.

Більше фото у мережі фейсбук на сторінці Галицької територіальної громади