Глава УГКЦ відзначив Патріаршою грамотою міського голову Олега Кантора

Дата: 31.07.2021 13:22

Після Чину освячення храму священномучеників Станіславівських. Блаженніший Святослав висловив подяку тих, сприяв спорудженню храму: «В цей справді історичний день дозвольте від свого імені, від імені нашої Церкви вручити Патріарші нагороди та окремі подяки тим, які справді особливо приклалися до цієї святої справи – продовження будівницва храмів у Галичі». В числі тих, хто отримав Патріаршу грамоту, був і міський голова Олег Кантор.

«Надзвичайно приємно отримати визнання, похвалу та благословення від патріарха УГКЦ. Саме з цих слів складається текст грамоти, яку мав за честь сьогодні отримати з рук Блаженнішого Святослава. Зізнаюсь, це надихає на подальші справи на славу Божу та на користь для громади. Щиро дякую, Ваше Блаженство!» - прокоментував міський голова.