Встановлення меж земельної ділянки!

  • 527

Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – це фактичне розташування поворотних точок меж земельної ділянки та закріплення їх межовими знаками на місцевості за допомогою геодезичних пристроїв.

Варто зауважити, що встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) базується на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі.

З метою встановлення меж земельної ділянки її власнику необхідно звернутися до будь-якої землевпорядної організації відповідного регіону, де розташована земельна ділянка та укласти з нею договір на виготовлення технічної документації для встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Для укладення такого договору Вам необхідні:

  1. копія документа, що посвідчує право власності (користування) на земельну ділянку (в разі його наявності).
  2. рішення органу місцевого самоврядування (міської, сільської ради) про надання дозволу на відведення земельної ділянки у власність (користування) з викопіюванням на якому зазначене її місце розташування.
  3. копія документа, що підтверджує право власності на нерухоме майно, яке знаходиться на даній земельній ділянці (в разі наявності).
  4. копію документа, що посвідчує фізичну особу (копія паспорта та ідентифікаційного коду), або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.

Вартість та строки встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) встановлюються договором.

Фото без опису