Стартує новий футбольний сезон 2021/2022 рр.

Дата: 28.07.2021 11:06

Про організацію футбольного сезону 2021/2022 йшла мова на нараді, яка відбулася 27 липня в міській раді. Участь у заході взяли представники футбольних команд 4 територіальних громад колишнього Галицького району, які виявили бажання грати в чемпіонаті Івано-Франківського району з футболу.

Заступник голови ІФАФ Микола Васильків повідомив, що у зв’язку із змінами адміністративно-територіального устрою України відбулася реорганізація районних федерацій футболу області. 23 квітня 2021 року створена «Івано-Франківська районна асоціація футболу», яку очолив Віталій Федорів. Прозвучала також інформація про порядок формування Регламенту змагань, груп учасників чемпіонату, забезпечення арбітражу футбольних матчів та інші питання. Наголошено, що новий футбольний сезон буде розпочато 22 серпня 2021 року. Міський голова Галича Олег Кантор, який є заступником голови ІФАФ, зазначив, що всі, хто залучений до організації чемпіонату, мають докласти максимум зусиль, щоб дане спортивне дійство принесло задоволення гравцям і вболівальникам.