Перенесення мощей у храм священномучеників Станіславівських

Дата: 26.07.2021 09:49

В неділю, 25 липня, відбулося перенесенням мощей блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача до новозбудованого храму священномучеників Станіславівських. Урочистості розпочалися з пішої ходи від церкви Різдва Христового до храму на Галич-Горі. У процесії взяли участь представники духовенства, місцевої влади та жителі міста.

«Ця подія увійде в літопис давнього Галича. А мощі мучеників, які віддали своє життя за Бога і за Церкву, тепер назавжди залишаться в цьому храмі і до них зможуть прикластися всі охочі»,- наголосив під час Святої Літургії Синкел у справах духовенства та священничих родин Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ митр. прот. Олег Каськів. Всім, хто долучився до благої справи будівництва храму, було вручено подячні грамоти.

Нагадуємо, що в суботу, 31 липня 2021 року, для освячення нової церкви до Галича завітає Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Запрошуємо всіх жителів та гостей Галицької громади взяти участь у цьому заході!