Відбулося перше пленарне засідання одинадцятої (позачергової) сесії міської ради

Дата: 22.07.2021 14:38

Сьогодні відбулося перше пленарне засідання одинадцятої (позачергової) сесії Галицької міської ради восьмого скликання.

На початку сесії депутати своїм рішенням  ухвалили ряд Звернень до вищих органів влади. Зокрема, звернення щодо розгляду проекту закону від 02.06.2021№5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень». Крім цього, звернення щодо ухвалення закону про надання об'єктивної політичної та правової оцінки насильного переселення у 1944-51 рр. українського населення з території сучасної Польщі та надання постраждалим статусу депортованих осіб, а також звернення про необхідність вирішення проблем у галузі охорони здоров’я Галицької територіальної громади.

Потім відбувся розгляд питань порядку денного сесії. Загалом у ході засідання депутати ухвалили рішення по 22 питаннях.

З проектами рішень та результатами голосування можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці «Офіційні документи».

На наступному пленарному засіданні будуть розглядатися земельні питання.