Відбулася нарада щодо організації перенесення мощей Мучеників Станіславівських до новозбудованого храму

Дата: 20.07.2021 14:27

На нараді в міського голови Олега Кантора обговорили організаційні питання щодо перенесення мощей блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача з храму Різдва Христового в м. Галичі до новозбудованого храму священномучеників Станіславівських, яке відбудеться в неділю 25 липня.

На час пішої ходи у місті буде обмежено рух транспорту. Також, активно ведеться підготовка до освячення вищезгаданої церкви на Галич-Горі, виготовлення інформаційних плакатів та брошур.

Не оминули увагою і питання, що стосуються Всеукраїнської Патріаршої прощі до Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі. Актуальним залишається облаштування паркомісць на час проведення прощі та інформаційна діяльність.