Пройшов онлайн семінар «Формування стратегії розвитку освіти в громадах Прикарпаття»

Дата: 16.07.2021 15:44

В рамках проєкту DECIDE (Decentralization for Improved Democratic Education), який  впроваджується DOCCU та PHZH International Projects in Education - IPE- IPE за підтримки Посольства Швейцарії в Україні (Embassy of Switzerland in Ukraine). Чотири громади-партнери: Білоберізька сільська територіальна громада Ворохтянська селищна рада (територіальна громада Ворохти та Татарова) Галицька територіальна громада та Дубовецька територіальна громада розпочали роботу з написання стратегії розвитку освіти.

Спільно з ініціаторами та ідеологами процесу розглядали питання:

• методології стратегічного планування;
  • формування комунікаційного плану написання стратегії розвитку освіти в громаді;
  • особливостей створення робочої групи із підготовки Стратегії з урахуванням охоплення зацікавлених сторін та гендерно-орієнтовного підходу.

Учасники настановної зустрічі переконані, що лише спільна праця зацікавлених сторін, зокрема учнів, батьків, педагогів, управлінців у галузі освіти, є запорукою формування дієвої стратегії розвитку освіти. Успішний старт – реальний результат.