Всеукраїнський національно-патріотичний форум "Сіверська брама"

Дата: 14.07.2021 08:19

Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама» відбудеться з 4 по 6 серпня 2021 року в смт. Седнів (Чернігівська область). За підтримки Міністерства молоді та спорту України та спільно з Департаментом сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.

Метою заходу є організація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання.

У рамках Форуму передбачено:
- Панельні дискусії;
- Історичні лекції;
- Обговорення на різні теми в сфері реалізації національно-патріотичного виховання;
- Практичні навчання з основ військової справи та першої медичної допомоги.

До участі у Форумі запрошуються представники областей, громадських організацій, які займаються питаннями національно-патріотичного виховання, центрів національно-патріотичного виховання (структурних підрозділів молодіжних центрів).

Для участі необхідно до 25 липня 2021 року заповнити онлайн-форму за посиланням.

Контактні особи:
- Сергій Чапля – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, 063 594-59-73;
- Любов Ярошик – головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, 096 093-65-31, 066 709-71-85.