Проведено навчання з питань цивільного захисту

Дата: 25.06.2021 14:07

Сьогодні старости старостинських округів Галицької та інших новоутворених територіальних громад взяли участь у нараді-семінарі з питань цивільного захисту. Захід організували педагогічні працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області.

Проведено навчання щодо основних повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, порядку створення і функціонування органів управління та сил цивільного захисту, організації заходів цивільного захисту, основних завдань та обов’язків керівного складу органів управління, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, аналізу та оцінки ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та заходів щодо їх запобігання.