На Галич-Горі освятять новозбудований храм

Дата: 23.06.2021 10:51

31 липня 2021 року відбудеться освячення церкви Блаженних Священномучеників Станіславівських на Галич-Горі. Чин освячення новозбудованого храму здійснить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Про це йшла мова на виїзній нараді з підготовки та організації Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос. У вчорашній нараді взяли участь Володимир Війтишин – Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ, міський голова Олег Кантор, заступник голови ОДА Світлана Онищук, керівники НЗ «Давній Галич», представники обласних служб, відповідальних за проведення прощі.

«Для нас велика честь зустріти в Галичі Патріарха і водночас - висока відповідальність провести на достойному рівні цей знаковий для міста захід. Ми докладемо максимум зусиль, щоб гідно презентувати Галич»,- наголосив міський голова Олег Кантор.