На засіданні виконкому розглянули 12 питань

Дата: 22.06.2021 14:44

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання виконавчого комітету.

На порядок денний було винесено наступні питання: 1. Про стан забезпечення безкоштовним лікуванням пільгових категорій населення. 2. Про стан захворюваності на СОVID-19 жителів Галицької територіальної громади станом на 01 червня 2021року. 3. Про діяльність 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області та план співпраці із Галицькою міською радою. 4. Про діяльність Національного заповідника «Давній Галич» та план співпраці з Галицькою міською радою. 5. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя 2021 року. 6. Про намір передачі майна в оренду та включення об’єктів комунальної власності до Переліку першого типу. 7. Про обстеження будівель навчальних закладів на території Вікторівського старостинського округу. 8. Про проведення реконструкції освітлення центральних вулиць сіл Дорогів та Колодіїв. 9. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення. 10. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення. 11. Про погодження проведення благодійних акцій. 12. Різне.

По всіх питаннях прийнято позитивні рішення.