Міський голова взяв участь у конференції "Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад"

Дата: 05.06.2021 14:55

4 червня 2021 року міський голова Олег Кантор представляв Галицьку територіальну громаду на конференції «Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад». Захід відбувся у с.Космач за ініціативи Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. На конференції розглянули питання про взаємодію та передові ініціативи співробітництва в межах регіону, використання інструментів підтримки у напрямку регіонального розвитку області та громад, а також про електронне врядування та IT інфраструктуру для продуктивної роботи в ТГ.

Крім цього, в рамках заходу відбулося спільне засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва та МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття», на якому підписано меморандум про взаєморозуміння між МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.