Патріарх Святослав (Шевчук) відвідав Галицьку громаду

Дата: 31.05.2021 14:02

Сьогодні, 31 травня 2021 року,  у Крилосі зустрічали Патріарха Святослава (Шевчука). У храмі Успіння Пресвятої Богородиці Глава УГКЦ у співслужінні Архієпископа і Митрополита Владики Володимира Війтишина та священників Івано-Франківської Архієпархії відправив панахиду за Блаженнішим Любомиром (Гузаром).

«Так цікаво, що Божа Мати привела нас сьогодні саме сюди. Ми стоїмо перед обличчям Чудотворної ікони Галицької, яка пам’ятає руку Блаженнішого Любомира, який вінчав її короною», – поділився роздумами Предстоятель.

Згадуючи свого попередника, Патріарх Святослав зауважив, що дуже приємно молитися за упокій душі Блаженнішого Любомира в цьому історичному місці, де відчувається вічність. Адже Галич є невід’ємною складовою життя представників трьох поколінь родини Гузарів, а на місцевому цвинтарі похований дід Блаженнішого Лев Гузар.