Відбулося перше пленарне засідання дев’ятої сесії міської ради

Дата: 27.05.2021 15:10

27 травня під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося перше пленарне засідання девятої сесії міської ради, в якому взяли участь 24 депутати.

У ході засідання розглянуто 25 питань порядку денного. Зокрема, утворено КП «Чиста громада», КП «Галицька публічна бібліотека», затверджено базову мережу закладів культури, а також структуру, чисельність працівників закладів культури Галицької територіальної громади на 2021 рік, ухвалено ряд рішень по майнових питаннях та внесено зміни до окремих цільових програм.

Крім цього, депутати схвалили звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України щодо відновлення Галицького району як адміністративно-територіальної одиниці з адміністративним центром у місті Галич та звернення, що стосується змін до порядку переоформлення субсидій.

Наступне пленарне засідання, на якому будуть розглядатися земельні питання, заплановано провести 1 червня 2021.

З матеріалами сесії можна ознайомитись на офіційному вебсайті Галицької міської ради.