Міні-ярмарок вакансій КП «Галичводоканал» Галицької міської ради

Дата: 20.05.2021 14:16

З метою  надання  допомоги   у  забезпеченні  кадрової   потреби    КП «Галичводоканал» Галицької міської ради  19 травня 2021 року в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок. Відкрив  захід  заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Володимир Сірко.   Він відзначив,  що проведення таких заходів  сприяє  ефективному  підбору  кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця.

У рамках заходу представники КП «Галичводоканал» презентували присутнім підприємство, охарактеризувавши основні напрямки його діяльності. Також  розповіли про  умови і режим роботи, оплату праці та актуальні вакансії.

Під час заходу безробітні активно спілкувались, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Фахівці служби зайнятості впевнені, що захід принесе позитивні результати: в укомплектуванні кадрами підприємству і в пошуку роботи громадянам, які її шукають.