"Великодні фестистини" у Галичі

Дата: 10.05.2021 08:22

У Провідну неділю на майдані Різдва у місті Галичі відбулися традиційні «Великодні фестини». Святкове дійство благословив декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський.

З Днем Матері присутніх привітав міський голова. «Сьогодні день, коли всі сини і дочки мають можливість в черговий раз сказати «Дякую!» найріднішим і наймилішим людям на землі – нашим ненькам. Я схиляю голову перед всіма матерями і бажаю, щоб Господь послав Вам здоров'я, душевного спокою і радості!», - наголосив Олег Кантор у своєму виступі.

Біля двох десятків фольклорних колективів з різних старостинських округів презентували оригінальні, притаманні лише тому чи іншому населеному пункту гаївки, веснянки, цікаві великодні забави.

А завершилися фестини спільною гаївкою на подвір’ї церкви Різдва Христового.

Чудовим доповненням дійства, яке створювало святкову атмосферу у середмісті, стала виставка «Великодній вернісаж» та ярмарок.