Міський голова зустрівся з учасниками АТО

Дата: 07.05.2021 15:56

Сьогодні міський голова Олег Кантор провів зустріч з членами  ГО "Галицьке районне об'єднання воїнів АТО". Серед розглянутих питань – підтримка статутної діяльності даної організації, виділення земельних ділянок учасникам АТО, отримання соціальних пільг та гарантій відповідно до норм чинного законодавства, надання медичної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, забезпечення ліками та інші.

До учасників  зустрічі доведено інформацію, що до Дня Героїв сім’ям загиблих буде виплачено по 10 тисяч грн. одноразової грошової допомоги.  Також планується виплата соціальної допомоги учасникам бойових дій на сході України, відповідно до рекомендацій громадської організації.

Олег Кантор ініціював для оперативного вирішення проблемних питань подібні зустрічі організовувати регулярно. Зокрема, наступну нараду за участю окремих керівників структурних підрозділів міської ради заплановано провести вже 12 травня.