Церковні дзвони над Галичем нагадали про Чорнобильську трагедію

Дата: 26.04.2021 10:31

26 квітня в Україні відзначають 35-у річницю наймасштабнішої техногенної трагедії - аварії на Чорнобильській АЕС.

У цей день у всіх храмах Івано-Франківської митрополії УГКЦ церковні дзвони нагадали про цю сумну дату в нашій історії та історії людства.

У церкві Різдва Христового відслужено панахиду за загиблими ліквідаторами та жертвами цієї техногенної катастрофи. Представники місцевої влади та духовенства спільно помолилися за тих, хто пішов у небуття, рятуючи світ від атомної небезпеки.

Загалом у Галицькій територіальній громаді проживає пів сотні людей, які мають статус ліквідаторів І та ІІ категорій. На їх підтримку з міського бюджету виділено 23 тисячі гривень для надання соціальної допомоги.