Рішенням сесії створено новий позашкільний заклад

Дата: 22.04.2021 17:22

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання восьмої (позачергової) сесії восьмого скликання. На порядок денний було винесено 24 питання. Депутати, зокрема, заслухали інформацію про виконання бюджету міської ради за І квартал 2021 року, затвердили фінансові плани медичних закладів та перелік об’єктів комунальної власності Галицької ТГ, а також Положення про почесного громадянина м.Галич. Окрему увагу приділено розгляду питань про позашкільні заклади міста.

Прийнято рішення про ліквідацію МАНР та ЦДЮТ і створення комунального закладу «Галицька Мала академія мистецтв Галицької міської ради Івано-Франківської області». За таке рішення проголосував 21 депутат (5 відсутні).