На засіданні виконкому міської ради розглянуто 22 питання

20 квітня 2021 року в приміщенні Візит-центру відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради з наступним порядком денним:

1. Про діяльність відділення поліції №3 (м.Галич) Івано-Франківського РУП ГУНП та план співпраці із Галицькою міською радою.

2. Про створення добровільної пожежної дружини.

3. Про створення можливостей для якісного дозвілля дітей та учнівської молоді.

4. Про розвиток, популяризацію та монетизацію культурної спадщини Галича.

5. Про пропозиції до генплану Галича та територіальної громади в напрямку «Туризм та рекреація.

6. Про дозвіл на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

7. Про затвердження Інструкції з діловодства у міській раді та структурних підрозділах виконавчого комітету Галицької міської ради.

8. Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами та роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Галицької міської ради за І квартал 2021 року.

9. Про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини у комунальну власність Галицької територіальної громади.

10. Про включення об’єктів комунальної власності Галицької територіальної громади до Переліку першого типу та оголошення аукціону.

11. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

12. Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

13. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення.

14. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення.

15.Про затвердження протоколу комісії з питань надання одноразової грошової допомоги.

16. Про підсумки проведення опалювального сезону в закладах бюджетної сфери Галицької міської територіальної громади та заходи з їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

17. Про сприяння розвитку бізнесу, підприємництва в громаді та створення робочих місць.

18. Про виконання Правил благоустрою Галицької міської ради.

19. Про надання дозволу на зрізку дерев.

20. Про надання дозволу на зрізку дерев.

21. Про надання дозволу на зрізку дерев.

22. Різне.