Відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Дата: 16.04.2021 13:53

Сьогодні,16 квітня 2021 року, під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради. На засідання розглядалися наступні питання:

1.Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року (М.Тимошик, О.Гайдук).

2.Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах Галицької міської територіальної громади до прийняття відпочиваючих (М.Тимошик).

3. Про стан розмінування територій Галицької міської територіальної громади, забруднених вибухонебезпечними предметами під час проведення Другої світової війни та інших воєн (М.Тимошик).

4. Про стан готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до пропуску повені і паводків у 2021 році (М.Тимошик, Л.Нагірняк).