Виплати матеріального забезпечення за листками непрацездатності

Дата: 16.04.2021 11:07

Інформуємо, що Законом України "Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я", норми якого набувають чинності 30.06.2021 р, було внесено зміни до статті 22 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Так, у новій редакції закону було передбачено надання допомоги по тимчасовій непрацездатності на період реабілітаційного лікування, у той час як звичайні захворювання та травми - виключені з підстав для надання допомоги за лікарняними.

Верховна Рада України 13.04.2021 р внесла зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм. Фонд соціального страхування України продовжить забезпечувати страховий захист на випадок хвороби, травми, самоізоляції від СОVID-19, на час проходження реабілітаційного лікування тощо - як до, так і після 30 червня.