Олег Кантор: Успішний розвиток територіальної громади залежить від тісної співпраці влади, громади та бізнесу

Дата: 07.04.2021 17:25

Проведення благоустрою до Великодніх свят, перспективи подальшої співпраці з міською радою та шляхи вирішення проблемних питань – про це йшла мова на сьогоднішній зустрічі міського голови Олега Кантора з підприємцями Галицької територіальної громади, а також  керівниками підприємств, установ, організацій та старостами.

Учасники зустрічі піднімали питання щодо створення сприятливого середовища для ведення підприємницької діяльності, сплати податків та акцизного збору, легалізації заробітної плати і зайнятості населення,  укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів, врегулювання питання виїзної торгівлі в старостинських округах та впорядкування зовнішньої реклами у закладах торгівлі.

Олег Кантор подякував присутнім за конструктивний діалог та закликав до партнерства: «Успішний розвиток територіальної громади залежить від тісної співпраці влади, громади та бізнесу. Лише  разом ми зможемо змінити щось на краще та зробити наші населені пункти успішними та комфортними для життя».