Вітаємо міського голову з Днем народження!

Дата: 04.04.2021 08:03

Шановний Олеже Михайловичу!

У цей святковий день прийміть наші сердечні вітання з нагоди Дня народження!

На Вас лежить велика відповідальність – бути першим очільником  Галицької територіальної громади, у якій проживає близько 20 тисяч осіб. Вам щодня доводиться вирішувати безліч проблем різного масштабу, які стосуються розвитку громади та забезпечення благополуччя кожного її жителя. Впевнені, що Вашого ентузіазму  та оптимізму, сил і енергії вистачить для втілення в життя всіх  планів. Нехай все задумане збувається, а Галицька територіальна громада  з кожним роком стає все кращою!  Адже у Вас є розуміння і підтримка Ваших виборців – жителів громади, є надійний колектив однодумців і величезне бажання працювати на благо галичан.

Щиро бажаємо, щоб кожен новий день був щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи. Нехай людська пошана буде подякою Вам за плідну працю та вірне служіння Галицькій громаді!

З повагою колектив Галицької міської ради