Відбулося чергове засідання виконкому міської ради

Сьогодні у приміщенні Візит-центру  відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради з наступним порядком денним:

Про надходження коштів до бюджету Галицької міської ради від розміщення зовнішньої реклами за 2019-2020 роки.

Про  впорядкування зовнішньої  реклами.

Про  створення робочої групи з розробки  Стратегії  розвитку Галицької міської територіальної  громади до 2030 року.

Про діяльність Національного природного парку та план співпраці із Галицькою міською радою.

Про створення конкурсного комітету  з організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території громади.

Про затвердження протоколу комісії з питань надання одноразової грошової допомоги.

Про створення комісії з питань розгляду заяв громадян по звільненню від плати за надання соціальних послуг в Галицькому територіальному центрі надання соціальних послуг та затвердження її положення.

Про створення Комітету  з питань  безперешкодного життєвого середовища для осіб з  інвалідністю та інших маломобільних  груп населення на території Галицької міської територіальної громади та затвердження Положення про нього.

Про види громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2021 рік.

Про надання дозволу на зрізку дерев.

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення

Про надання дозволу на переоформлення технічної документації на автогараж

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

Про виключення із членів особистого селянського господарства

По всіх розглянутих питання прийнято позитивні рішення.