Олег Кантор провів зустріч із представниками Служби автомобільних доріг

Дата: 24.03.2021 11:34

Олег Кантор провів зустріч із представниками Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, на якій обговорив невідкладні заходи щодо створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху на дорозі Н-09 Мукачеве –Львів у м.Галич.

Міський голова разом із заступником начальника служби Михайлом Новосільським та провідним інженером Юрієм Чорнопиським на місці оглянули облаштування дорожньої та пішохідної інфраструктури, а також стан дорожнього покриття  даної ділянки дороги, обговорили пропозиції щодо спорудження додаткових зупинок  громадського транспорту в місті, встановлення світлофору на аварійно-небезпечній ділянці в районі Заріка та попереджувальних знаків, благоустрою території біля майданчика габаритно-вагового контролю.

Що стосується питання ремонту автомобільного  мосту через р.Дністер, то представники САД запевнили, що цього року готується проектна документація на проведення капітального ремонту даної інженерної споруди, який заплановано провести в 2022 році.