Міський голова привітав комунальників із професійним святом

Дата: 19.03.2021 14:07

Напередодні Дня працівників ЖКГ міський голова Олег Кантор привітав комунальників міста з професійним святом та подякував їм за відповідальну та сумлінну працю на благо галичан.

«Сьогодні важко уявити місто без цілодобової роботи комунальної служби. Адже саме Ви забезпечуєте життєдіяльність Галича, створюєте комфорт та затишок для його жителів. Від того, наскільки відповідальним є Ваше ставлення до своєї роботи, залежить думка людей про міську владу в цілому. Тому ми з Вами - одна команда,- сказав Олег Кантор у привітальному слові.- Я вдячний Вам за Вашу нелегку працю, дуже ціную її і хочу, щоб ви були здорові, щоб у вас були гідні зарплати. Нехай у ваших родинах панують спокій і благополуччя».

До поздоровлень приєднався і начальник КП «Галичводоканал» Любомир Нагірняк, який привітав колег зі святом та подякував за внесок кожного в спільну справу.