У Галицькій територіальній громаді продовжили карантинні обмеження "червоної" зони

Дата: 12.03.2021 17:27

На сьогоднішньому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС міської ради було прийнято рішення до 21 березня 2021 року продовжити ті карантинні обмеження, які було запроваджено на території Галицької міської територіальної громади минулого тижня.

Крім цього, старостам старостинських округів Галицької міської територіальної громади, керівникам закладів освіти і культури, лідерам і представникам релігійних організацій, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності дано доручення підготувати списки осіб, які готові вакцинуватися залишками доз вакцини відповідно до Наказу МОЗ «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках».

Протокол №4