Відбулася зустріч зустріч із представниками компанії «Контінентал Фармерз Груп»

Дата: 12.03.2021 17:11

Сьогодні міський голова Олег Кантор провів робочу зустріч із представниками компанії «Контінентал Фармерз Груп» та старостами Галицької територіальної громади, де дана сільськогосподарська фірма орендує землі.

Начальник департаменту земельних ресурсів Іван Андрусяк та відповідальний за комунікацію з громадами і соціальні проекти Іван Метенька проінформували присутніх старост про площу орендованих  земель та тих земель, що обробляються, в розрізі кожного населеного пункту, соціальні проекти, які «Контінентал Фармерз Груп» вже реалізувала, а також планує впроваджувати на теренах Галицької територіальної громади, розповіли про  плани розвитку компанії, яка є правонаступницею Агрохолдингу «Мрія», та перспективи ведення сільськогосподарського бізнесу на найближчий період. Крім цього, учасники зустрічі обговорили умови подальшої співпраці та шляхи вирішення проблемних питань.

Голова Галицької громади висловив задоволення від проведеного спілкування, зазначивши, що місцева влада зацікавлена, щоб компанія продовжувала працювати на наших теренах, адже це сприятиме покращенню економічної ситуації в старостинських округах, забезпеченню місцевих жителів роботою, заробітною та орендною платою, а також наповненню місцевого бюджету.