Міська рада має намір демонтувати самовільно встановлені рекламні засоби та вивіски

Дата: 11.03.2021 10:45

До відома мешканців міста Галича!

Нагадуємо, що відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу» та Постанови Кабінету Міністрів України №2067 від 29.12.2003 року «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» сесія Галицької міської ради ухвалила рішення від 02 липня 2015 р. №73 про те, що робочим органом, уповноваженим розглядати звернення та приймати рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами визначено виконавчий комітет Галицької міської ради.

Інформуємо, що у разі відсутності вищезазначеної дозвільної документації, об’єкти зовнішньої реклами буде демонтовано, передано на зберігання в КП «Галичводоканал» і за зверненням власників повернуто їм.

У зв’язку з цим просимо всіх зацікавлених осіб терміново звернутися в Галицьку міську раду для укладання договорів на право тимчасового користування місцями для розташування рекламних засобів!

Рішення від 02 липня 2015 р. №73