Про соціальну підтримку платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів

Інформаційний лист присвячено реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені Законами України:

- «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2» від 4 грудня 2020 року №1071-IX;

- «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 4 грудня 2020 року № 1072-ІХ.

У Інформаційному листі ви дізнаєтесь про преференції в частині оподаткування матеріальної допомоги та компенсації, які надаватимуться платникам податків; преференції щодо нарахування та сплати єдиного внеску; послаблення для врегулювання податкового боргу платників податків.

Ознайомитись з Інформаційним листом № 17 можна за посиланням https://tax.gov.ua/data/material/000/350/444724/InfoList17.pdf

Платники податків-фізичні особи, у яких станом на 01.12.2021р. величина податкового боргу не перевищувала 6800,00 грн. і який не сплачений на 01.02.2021р,. можуть звернутися до ГУДПС в області із заявою про відстрочення сплати такого податковавого боргу до 29.12.2021р.