Рішення комісії з питань ТЕБ І НС міської ради

Дата: 05.03.2021 16:49

5 березня 2021 року під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Галицької міської ради. Учасники комісії розглянули питання про епідемічну ситуацію та продовження карантинних обмежень на території Галицької міської територіальної громади.

З метою недопущення подальшого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19комісія з питань ТЕБ і НС Галицької міської ради вирішила:

з 5 березня 2021 року призупинити навчально-виховний процес у закладах дошкільної освіти,

організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої та позашкільної освіти забезпечити з використанням технологій дистанційного навчання.

Крім цього, організувати і забезпечити роботу в закладах культури та Галицькій дитячій музичній школі з використанням технологій дистанційного навчання.

Протокол №3