На нараді обговорили діяльність КП "Галичводоканал"

Дата: 23.02.2021 16:18

Як підвищити ефективність управління КП «Галичводоканал» та покращити фінансовий стан даного підприємства говорили сьогодні на нараді в міського голови Олега Кантора.

Зокрема йшлося про необхідність укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів з приватними домогосподарствами в населених пунктах територіальної громади. З цією метою спеціалістам КП дано доручення розрахувати економічно обґрунтований тариф.

Також прийнято рішення, що будь-які довідки громадянам будуть видаватися лише після перевірки про сплату за комунальні послуги, а також наявності укладених договорів на вивіз ТПВ та приєднання до мереж централізованого водопостачання і водовідведення.

Разом з тим, учасники наради обговорили, як створити зручні та комфортні умови для того, щоб люди могли вчасно оплачувати за житлово-комунальні послуги, та розглянули перспективу розділення комунального підприємства на дві структурні одиниці: для надання послуг з водопостачання і водовідведення та здійснення робіт з благоустрою.