Прийнято ряд важливих рішень для стабілізації ситуації із поширення Covid-19.

Дата: 19.02.2021 15:52

Зважаючи на сьогоднішнє стрімке зростання показників захворюваності на коронавірус,  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Галицької міської ради прийняла ряд важливих рішень для стабілізації ситуації із поширення Covid-19.

Зокрема, з 22 до 28 лютого в Галицькій територіальній громаді діятиме «червона» зона. Проведення масових культурних та релігійних заходів забороняється. У цей період закладам харчування дозволять працювати лише на виніс.

У школах для учнів 1-11 класів зберігається дистанційна форма навчання. Дошкільні заклади працюватимуть у звичному режимі з дотриманням всіх карантинних вимог.

Крім цього, для врегулювання потоку пацієнтів у Галицькій лікарні рентгенкабінет розпочинатиме роботу з 8.00 години.