Оголошено конкурс з визначення робочого органу для проведення конкурсу по перевезенню пасажирів (оновлено)

Дата: 19.02.2021 09:35

Галицька  міська рада (організатор) оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території громади

Об’єктом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Галицької міської територіальної громади.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Умовам конкурсу.

Видача заяв та прийом документів для участі в конкурсі здійснюються відділом економіки та інвестицій Галицької міської ради        (м. Галич, Майдан Різдва, 16, кабінет 12, тел. для довідок 21-332, e-mail –   еconom-rada2021@ukr.net).

Кінцевий строк прийняття документів  18.03.2021.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 19.03.2021 о 10:00 за адресою: м. Галич, Майдан Різдва, 16, зал засідань.

Порядок та умови проведення конкурсу