У Галичі вшанували ветеранів-афганців

І сьогодні учасники районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, керівники місцевої влади та представники духовенства у спільній молитві вшанували пам'ять тих, хто з честю виконав свій військовий та громадський обов’язок. Присутні поклали до пам'ятника квіти та схилили голову у хвилині мовчання, віддаючи пошану тим, хто загинув.

Урочистості з нагоди 32-ої річниці виведення військ з Афганістану продовжилися в Народному домі м.Галича. Ветеранів Афганської війни привітали міський голова Олег Кантор, голова Галицької РДА Сергій Канюка, очільник Бурштинської територіальної громади Василь Андрієшин.

Керівник районної організації УСВА Михайло Вітовський подякував ветеранам-афганцям за те, що більше трьох десятиліть вони зберігають бойове братерство, займають активну життєву позицію, а також шанують пам'ять про полеглих побратимів.