Оперативна інформація щодо ускладнення погодних умов

Дата: 12.02.2021 10:59

Cтаном на 07 год. спостерігається невеликий сніг у Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернігівській областях. У Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській та Cумській області – місцями невеликий сніг з дощем.

За інформацією Укравтодору з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки діють обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспорту:

Львівська область – на а/д М-06 Київ-Чоп, М-09 Тернопіль-Рава-Руська – в межах області;

Волинська область - на а/д Т-18-02 Маюничі-Шклинь (ділянка Торчин-Шклинь), Т-03-02 Піща-Козин (ділянка Володимир-Волинський-Павлівка), Т-03-05 Нововолинськ-Локачі (ділянка Павлівка-Локачі) та Т-03-03 Луцьк-Дубно.

Підрозділами ДСНС протягом доби вивільнено з снігових заметів 254 транспортні засоби (з початку негоди – понад 802), у т.ч. 5 карет ШМД (з початку негоди - 23) та 5 автобусів (з початку негоди - 28) та надано допомогу 357 особам (з початку негоди – близько 1,2 тис. осіб).