Робоча зустріч зі старостою Блюдниківського старостинського округу

Дата: 10.02.2021 11:56

Для налагодження співпраці між службою зайнятості та новим територіальним об’єднанням днями відбулася робоча зустріч директорки Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталії Мацьків, її заступника Володимира Сірка та старости Блюдниківського старостинського округу Івана Кузіва.

Староста ознайомився з послугами, які надає служба зайнятості, а також отримав інформацію про можливість навчання та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних громадян, про можливість організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Наприкінці зустрічі  для вивчення потреб мешканців округу сторони домовились про організацію проведення спільних заходів та зустрічей безпосередньо на території  Блюдниківського старостинського округу.