Відбулося перше  засідання виконавчого комітету

Відбулося перше  засідання виконавчого комітету Галицької міської ради восьмого скликання. На початку засідання міський голова Олег Кантор представив всіх членів виконкому та оголосив перелік питань, запропонованих для розгляду. На засіданні увагу приділили розгляду наступних питань:

1. Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних вимог під час поширення СОVID-19.
  2. Про стан сплати податкових зобов’язань та погашення податкового боргу в частині місцевих податків та зборів.
  3. Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Галицької міської ради.
  4. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з управління багатоквартирними будинками та виконавця послуг з поводження з побутовими відходами.
  5. Про виключення із членів особистого селянського господарства.
  6. Про виділення коштів.
  7.  Різне.

По всіх питаннях порядку денного було прийнято відповідні рішення.