У Галичі відбудеться свято "Розколяда"

Дата: 25.01.2021 16:28

У неділю, 31 січня 2021 року, о 12.30 год. на майдані Різдва у м.Галичі відбудеться свято «Розколяда-2021». Таке рішення було прийнято на засіданні оргкомітету під керівництвом міського голови Олега Кантора. Засідання проходило за участю начальників окремих структурних підрозділів міської ради, керівників відповідних служб та установ, представників духовенства та громадських організацій. У ході обговорення визначено формат дійства, узгоджено перелік колективів, які представлятимуть заклади культури Галицької територіальної громади, а  також скоординовано дії осіб, відповідальних за святкування. Особлива увага наголошувалася на тому, що всі заходи повинні бути проведені з дотримання карантинних вимог.