Привітання міського голови Олега Кантора з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 10:01

Шановні галичани!

Прийміть  мої щирі вітання з нагоди  величного національного свята – Дня  Соборності України!

Саме 22 січня 1919 року - День ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, стало відправною точкою для проголошення у ХХ столітті єдиної незалежної соборної держави – нашої України.  У цей день я хочу всіх закликати до єдності. Нехай розум, воля і любов до рідного Галича згуртовують нас у всіх справах – у розбудові соборної демократичної України!

Зі святом усіх і хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії літа!

З повагою

міський голова                                                                                         Олег Кантор