Привітання міського голови Олега Кантора з ювілеєм міста

  • 96

СТОЛЬНОМУ ГАЛИЧУ – 1125!

Дорогі мої галичани!

Маю велику честь сердечно вітати вас сьогодні з 1125-річчям з часу першої письмової згадки про місто Галич – дату знаменну для всієї України!

У Галича непроста доля. За цей час воно пройшло шлях від розквіту до занепаду, від геополітичного центру Європи, княжих часів, культурного розвитку до втрати адміністративного впливу, від поневіряння країнами та імперіями до розвитку в незалежній Україні. Все було в нашій історії за більш, як тисячолітній період.

Своїм прикладом Галич дає важливі наочні уроки нам, сучасникам, застерігає від помилок і прорахунків.

Один з цих уроків – це єдність і згуртованість, особливо у часи, коли вирішується доля держави. У свій час міжусобні чвари знесилили і знекровили давньоруську державу. Ослаблена, роздерта вона впала під ударами чужоземних завойовників. Тому наше вміння об’єднатися у важку хвилину, впевнений, допоможе перемогти російського агресора та здобути таку бажану перемогу.

Вірю, що наступний ювілей ми будемо зустрічати під мирним небом України!

А ще сьогодні є ми з вами, бо душа міста – це його люди, є наш рідний Галич, є Україна, за яку з російським окупантом воюють, віддають життя наші мужні, світлі, з великими серцями і планами захисники – хлопці і дівчата, і є розуміння, що ми переможемо, бо кожна наша дія – це чергова сторінка в історії нашого древнього міста.

Тому особлива подяка Збройним Силам України за відвагу та відданість, за кожну ніч і новий день, за спокій на нашій території.

Також сьогодні я дякую усім галичанам: хто тут живе, гостює, знайшов свій другий дім, хто воює на передовій, працює в тилу, молиться, мріє чи просто від щирого серця подумки бажає всім такої довгоочікуваної перемоги, мирного неба та щастя.

Дякую за розуміння, що сьогодні тільки від нас залежить майбутнє Галича. Лише від нашої активності залежить, чи ми не осоромимо честі великих предків княжого міста і чи вдасться нам відновити його велич! Тішить, що бережемо пам’ять, звідки ми пішли і хто ми є на цій землі. Дух, традиції наших величних предків не можуть загубитися у віках!

У цей величний день бажаю всім зваженості та мудрості, енергії та оптимізму, віри в майбутнє та натхнення до дій. Щоб наші старання, прагнення, сили і надії допомагали розвиватися і процвітати нашому місту.

Ще раз вітаю з ювілеєм Княжого Галича!

Слава Галичу!

Слава Україні!

З повагою

Галицький міський голова ОЛЕГ КАНТОР

Фото без опису